پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 - Thursday, April 25, 2019
ابررایانه طبرستان

آغاز به کار سامانه تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان

آغاز به کار سامانه تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان سامانه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.

نشانی: www.daneshbonyan.irسامانه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان به دنبال فعالیت کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان، فعالیت خود را آغاز کرده است تا شرکت‌های دانش‌بنیان پس از ثبت‌نام در این سامانه و کسب مجوز دانش بنیان بودن بتوانند جهت دریافت تسهیلات به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی شوند.

ثبت نام در این سامانه از  26 اسفندماه آغاز شده است و هر کدام از شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند بر اساس برنامه زمان بندی در این سامانه ثبت نام کنند.

بر اساس برنامه زمان بندی شده شرکت‌های تولید کننده کالاهای دانش بنیان دارای 30 نفر نیرو از امروز 26 اسفند تا 15 اردیبهشت 92 ماه فرصت ثبت نام دارند.

شركت‌های توليد كننده كالاهای دانش‌بنيان و شركت‌های تحقيق و توسعه و خدمات طراحی مهندسی دارای بيش از 20 نفر نيروی انسانی تمام ‌وقت از 15 اردیبهشت تا 15 تیرماه سال 92 و شركت‌های توليد كننده كالاهای دانش‌بنيان و شركت‌های تحقيق و توسعه و خدمات طراحی مهندسی دارای بيش از 10 نفر نيروی انسانی تمام ‌وقت از 15 تیر تا 15 مهر ماه سال 92 می توانند نسبت به ثبت نام خود در این سامانه اقدام کنند.

شركت‌های دارای كمتر از 10 نفر نيروی انسانی تمام ‌وقت و شركت‌های ارائه ‌دهنده خدمات تخصصی دانش ‌بنيان از 15 مهرماه مهلت دارند در سامانه ارزیابی ثبت نام کنند.

آخرین زمانبندی در وب سایت مذکور موجود می باشد.

شرکتهای دانش‌بنیان پس از ثبت‌نام در این سامانه و کسب مجوز دانش بنیان بودن ، جهت دریافت تسهیلات به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می شوند.

 


تاریخ ارسال : 0:31:4 22/5/1392


Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
 
شرکت ابررایانه طبرستان (ابرتک)
دفتر مرکزی: بابل، میدان شهید کشوری، جنب قرض‌الحسنه توسعه عصر شمال (ولیعصر)، ساختمان نور،
طبقه دوم، شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان، کد پستی: 4716658797، تلفن: 01132254569 - 01132255919
ایمیل : info[at]abarsoft.ir
استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به ابررایانه طبرستان می باشد.
abarsoft.ir - Copyright © 2019 - All rights reserved.
تمامی كالاها و خدمات این شرکت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند
و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کانال تلگرام شرکت ارتباط با ابررایانه طبرستان خدمات ابررایانه طبرستان کاتالوگ ابررایانه طبرستان
رفتن به بالای صفحه